Kompleksowa obsługa żurawi

Firma master kran posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Wśród naszych usług znajduje się kompleksowa obsługa żurawi przenośnych, przewoźnych, wieżowych oraz samochodowych. Nasza oferta została skomponowana w taki sposób, by mogła sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów.

W jej skład wchodzi naprawa, serwis, konserwacja, montaż czy przeprowadzanie badań odbiorczych żurawi przenośnych przewoźnych, wieżowych oraz samochodowych. Swoją pracą od lat wspieramy różnorodne firmy budowlane. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na rozwiązywanie różnych, czasem skomplikowanych, problemów związanych z nieprawidłową pracą maszyn.

Podejmujemy się kompleksowej obsługi obejmującej naprawy, konserwacje oraz inne prace serwisowe żurawi wszystkich marek.

Czemu warto skorzystać z naszej oferty?

Odpowiednio przeprowadzane prace serwisowe, naprawy czy konserwacje bezpośrednio wpływają na funkcjonowanie maszyny, a co za tym idzie, jej niezawodność oraz bezpieczeństwo otoczenia.

Tylko właściwy stan techniczny maszyn gwarantuje, że pozwolą one na sprawny przebieg wszystkich prac i nie będą stwarzać zagrożenia dla otoczenia.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników

W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy radzą sobie ze wszystkimi zleceniami. Posiadamy niezbędne uprawnienia UTD, które umożliwiają nam przeprowadzanie prac tego typu.

Dzięki temu nasi pracownicy są w stanie wykonać wszystkie prace, nawet w najbardziej newralgicznych elementach żurawia np. przy instalacji elektrycznej, hydraulicznej, układzie kierowniczym czy hamulcowym.

Sprawna realizacja zleceń

Doskonale rozumiemy, że każda awaria powoduje przestój w pracy, a co za tym idzie, straty. Właśnie dlatego bardzo istotne jest dla nas sprawne przeprowadzenie prac serwisowych.

Kompleksowa obsługa

Niezależnie od tego, czy chodzi o żurawie wieżowe, przenośne, przewoźne czy samochodowe, nasza kompleksowa obsługa to gwarancja, że wszystko będzie działało tak jak powinno. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kontakt

Domaszowska 115
25-420 Kielce
+48 519 432 295
+48 535 155 359
masterkran@wp.pl
Pracujemy 8:00-18:00
NIP 6572947353